Топ 10 місць, про існування яких ви не знали

Топ 10 місць, про існування яких ви не знали
Гора Немрут (Турція)

Десять загадкових місць: Гора Nemrut, Підводна річка, Водоспад Ігуасу, Колесо Falkirk, Аризона Blowhole, Baba Gurgur, Озеро Retba, Печера Son Doong, Катедраль де Мармоль, Гори Rainbow.

Немрут-Даг (Туреччина)

Гора Немрут (Туреччина). Гора Nemrut є однією з найвідоміших історичних знахідок. Великі голови статуй, як вважають, були зведені десь у 1-му столітті до нашої ери. Передбачається, що ці статуї зроблені на честь тогочасної королівської родини.

Річка під водою в Cenote Angelita, Мексика

Підводна річка. Це дивовижне явище знаходиться на півострові Юкатан (Мексика) і є одною з найдивовижніших пам’яток, які хочеться побачити. Ця природна краса виникає, коли сульфат водню змішується з солоною водою, робить воду важчою і тому утворюється нижня течія, яка схожа на річку.

Водоспад Ігуасу

Водоспад Ігуасу. Iguaza – це гарний водоспад відзначений як одне з семи чудес природи, розташований недалеко від бразильського штату Парана і аргентинської провінції Місьйонес.

Falkirk Wheel

Колесо Falkirk. Falkirk Wheel – обертовий судно-підіймач, розташований в Шотландії, цей ліфт відкрився в 2002 році.

Аризона Blowhole

Аризона Blowhole. Формально відомий як Національний пам’ятник Wupatki. Віддушина Wupatki знаходиться недалеко від Флагстафф, штат Аризона. Історичний пам’ятник, розташований на індіанських руїнах, містить геологічне дихало на цьому місці. Місце залишається загадкою ще й досі. Вважають, що люди, які жили і померли там, є духовними опікунами цих руїн.

Baba Gurgur

Baba Gurgur. Баба Гургур, розташований у північній частині Іраку, було найбільшим нафтовим родовищем у всьому світі до 1948 року. Баба Гургур також відомий своїм Вічним вогнем. Його «вічні» гарячі язики полум’я є результатом емісії природного газу.

Lake Retba

Озеро Retba. Ця красива рожева водойма знаходиться в Кап Берта в Сенегалі. Рожевий пігмент у воді викликано великою кількістю водоростей у воді dunaliella salina. Також озеро Retba відоме найбільш плавучими водами, які має через високий вміст солі.

Печера Son Doong

Печера Son Doong. Son Doong – одна з найбільш відомих печер у світі. Печера Син Doong знаходиться в Національному парку Phong Nha-Ke Bang, в районі Bo Trach провінції Куанг-Бінь, В’єтнам. Son Doong також є домом для однієї з найбільших і швидких підземних річок в світі.

Катедраль де Мармоль

Катедраль де Мармоль. Catedral de Marmol розташований в Чилі. Ця природна краса, викликана ерозією карбонату кальцію на березі озера General Carrera. Catedral de Marmol перекладається як Мармуровий Собор. Це чудове видовище, яке можна переглянути тільки на невеликому човні.

Гори Ranbow, Китай

Гори Rainbow. Гори Веселка – захоплюючий гірський хребет, розташований в рельєфі Геологічного парку Zhangye Danxia в провінції Gansu, Китай. Яскраві кольори виникли з родовищ корисних копалин і червоного пісковику, що утворювалися протягом останніх 24 мільйонів років.

Залишити коментар Скасувати відповідь

Exit mobile version