Топ-10 технологічних автомобілів

Топ-10 технологічних автомобілів

Автомобілі XXІ століття – це осередок електронних технологій, які були сформовані в титанічній боротьбі за те, щоб відповідати новим реаліям часу.

Audi A8

Audi A8 (від $ 72 200) – зручний седан з елементами розкоші і об’єму. Бортова технологія Wi-Fi дозволяє підключатися до 8 пристроїв, захищених паролем, плюс новий формат інформаційно-розважальних функцій: Google Earth з реальними графіками і навігацією Google Voice Local Search допоможе прокласти маршрути. Віртуальні подорожі в будь-яку точку світу: 3D-будівлі, фотознімки і рельєф, пошук міст, компаній та інших місць.

Ford Focus Electric

Ford Focus Electric (від $ 39200) – модифікована версія Форда з мультимедійною сенсорною системою MyFord: на екрані можна виявити, де знаходиться машина, прилеглі зарядні станції, MyFord допоможе запланувати маршрут. MyFord Touch пропонує користувачеві поліпшену систему розпізнавання голосу, чутливі до сили натискання кнопки, сенсорний екран, елемент управління, виконаний у вигляді колеса. MyFord також має розширені можливості обміну інформацією із зовнішніми пристроями.

Tesla Model S

Tesla Model S (від $ 94000) – електрична модель, седан повністю укомплектовано, має великий 17″ сенсорний дисплей, Wi-Fi і супутникову навігацію (доступ до функцій автомобіля, повний доступ в Інтернет). Зручна система Tesla Model S підключає засоби масової інформації зі смартфонів або інших медіа-плеєрів через Bluetooth і два USB-з’єднання.

Infiniti JX35

Infiniti JX35 (від $ 41250) – експлуатація авто порівняно легка. Оснащений «Infiniti Connection» технологією, елегантним цифровим центром, розташованим прямо в центрі стійки спортивного седана. Є синхронізація з календарем Google – інформацію про футбол, уроки гри на фортепіано і заняття пілатесом можна отримати через центральний екран транспортного засобу. «Around View Monitor» використовує чотири камери для створення 360-градусної мозаїки.

Honda Odyssey

Honda Odyssey (від $ 28675) – мінівенів має порт HDMI, Blu-ray плеєр або інші відео-пристрої можуть бути підключені і відображені на 16,2-дюймовому дисплеї, проекційний екран можна використовувати як DVD-плеєр, так і з зовнішніми пристроями.

Toyota Avalon

Toyota Avalon (від $ 30990)- сімейний седан 2013 доступний з повною версією Entune додатків (Movietickets.com, Bing, Open Table і Пандора), які виводять дані, завантажені зі смартфонів на великий екран з чіпкою прогумованою поверхнею.

Lexus LS 460

Lexus LS 460 (від $ 71990) – є найбільшим седаном Lexus: великий жк-екран, який може одночасно відображати навігацію і статуси розважальної системи, iHeartRadio, Yelp і Facebook. Всі ці програми доступні через смартфон, елегантні джойстики дозволяють використовувати всі ці програми не відволікаючи надмірно водія.

Scion Tc

Scion Tc (від $ 19480) – бортова система розваг заповнює подвійний отвір в приладовій панелі, марка Pioneer: Bluetooth Audio, HD радіо і док-інтеграція через USB.

Форд Super Duty

Форд Super Duty (від $ 29875) – пікап розроблений для роботи, включає в себе всі можливості електронного мобільного офісу. Існують різні конфігурації кабіни вантажівок цього покоління, але більшість включає центральні консолі досить великої місткості для ноутбуків або іншої підвісної апаратури.

Будь-який пристрій може бути підключено за допомогою звичайної 110-вольтної 150-ваттної з двома зубцями вилки усередині центральної консолі або через дві 12-вольтові силові точки. На вантажних автомобілях, оснащених системою Ford Sync ЗМІ, є двоконтактний роз’єм на приладовій панелі, PK-екран на приладовій панелі, який контролює витрату палива, тягові характеристики та трансмісійні операції.

Cadillac ATS

Cadillac ATS (від $ 33095) – невеликий седан виграє за рахунок своєї належності до Cadillac Системи CUE (Cadillac User Experience), забезпечує можливість підключення різних пристроїв, функцій управління і загалом це дуже зручна модель. CUE знаходиться близько сенсорного PK-дисплея в центрі приладової панелі.

CUE дозволяє управляти різними медіа пристроями через сенсорний дисплей і через пристрої на рульовому колесі, а також за допомогою функції розпізнавання голосу. Якщо вам подобається Ipad, то CUE може здатися вже знайомим. Деякі знаходять CUE складним у використанні, але те, що не для всіх, може бути ідеально для вас.

Залишити коментар Скасувати відповідь

Exit mobile version