Категорії
Різне

ТОП-5 кращих електросамокатів 2020 року

Електросамокатом в наші дні називається індивідуальний транспортний засіб, оснащений двома або трьома колесами, кермом і майданчиком для їздця. На такому пристрої передбачені три режими пересування: за допомогою м’язової сили людини, за допомогою електротяги, а також змішаний варіант.

Який електросамокат вибрати? Дитячий самокат – це більше іграшка, альтернатива велосипеду. Він красиво виглядає і мало важить. Моделі для дорослих більше відповідають званню транспорту: можуть показати високу швидкість їзди і більшу міцність, що відповідає для поїздок на роботу або за покупками.

При виборі електросамоката зверніть увагу на його вартість. Якщо ціна на електросамокат низька, обов’язково поцікавтесь у продавця його розміри і порівняйте ціну з аналогічними моделями у інших продавців. Часто низька вартість встановлена на дитячі електросамокати. Недорогі електросамокати для дітей мають слабенькі електродвигуни або малопотужне мотор-колесо. Це не транспорт, а іграшка.

При покупці електросамоката потрібно звернути увагу на наступні функції:
– потужність – чим більше цей показник, тим більшу вагу може перевезти апарат і тим швидше він буде їхати;
– швидкість руху;
– розміри і колір – для дітей самокати виробляються полегшеними і розфарбованими в яскраві кольори;
– рама – посилена рама, здатна витримати вагу людини і невеликий вантаж.

Найкращі моделі електросамокатів-2020:

Kugoo S3. Швидкість даної моделі становить 35 кілометрів за годину при потужності силової установки 350 ВТ. Модель відрізняється компактними розмірами і невеликою вагою. Крім цього виробник подбав про можливість регулювати параметри конструкції в залежності від зростання користувача. Кожне з коліс має хороший амортизатор.

ТОП-5 кращих електросамокатів 2020 року
Електросамокат IconBIT Kick Scooter TTv2

IconBIT Kick Scooter TTv2. Завдяки потужному і малошумному двигуну можливий розгін цього електросамоката до 25 км за годину. Ємний акумулятор об’ємом 4400 мА * год здатний працювати безперервно протягом чотирьох годин. Він оснащений захистом від повної розрядки і короткого замикання. Вбудована технологія рекуперативного гальмування забезпечить економну витрату батареї, повертаючи в мережу тягову електроенергію.

ТОП-5 кращих електросамокатів 2020 року
Електросамокат Minirobot M365

Minirobot M365. Оснащений потужним електродвигуном і ємким акумулятором 7800 мА * год, що позволяє долати відстань до 30 кілометрів на одному заряді батареї. Максимальна швидкість руху самоката становить 25 км / год. Завдяки колесам діаметром 8,5 дюймів зі спеціальним протиковзним малюнком протектора, ви зможете з легкістю пересуватися практично по будь-якому дорожньому покриттю. Кліренс самоката становить 8 сантиметрів, що дозволить долати невеликі перешкоди.

ТОП-5 кращих електросамокатів 2020 року
Електросамокат Yamato PES 0809

Yamato PES 0809. Строгий дизайн електросамоката виконаний в білому і чорному кольорах і продуманий до дрібниць. У самоката міцний складний механізм з цільною зварювальною конструкцією, при якій не утворюється люфт керма. Також він оснащений переднім амортизатором для поглинання вібрації і має надувне переднє колесо, що робить їзду м’якою і комфортною. Двигун мотор-колесо і додаткова гідроізоляція з аквазахистом IP56 роблять безпечною їзду в дощ. У моделі PES0809 батарея 36v6Ah розташована в деці самоката, даний вольтаж робить його жвавим з фактичною дальністю ходу близько 20 км.

ТОП-5 кращих електросамокатів 2020 року
Електросамокат Ninebot KickScooter Max

Ninebot KickScooter Max. Ця модель – найшвидша з раніше представлених пристроїв, розвиває швидкість до 30 км / год. Параметр штучно обмежений, щоб забезпечити безпечне пересування по дорогах, а й цієї швидкості цілком вистачає для отримання задоволення від їзди з вітерцем. MAX GЗОР на одному заряді спроможен пройти відстань до 65 км, чому сприяє досить ємна батарея на 15 000 мА * год. Зарядний пристрій вже вбудовано в корпус самоката, і потрібно лише вставити в роз’єм штекер спеціального кабелю. Час повного заряду акумулятора потужністю 551 Wh становить шість годин. Представлена модель здатна забезпечити користувача комфортом при пересуванні, причому навіть тривалому.