Toyota створила автомобіль, що реагує на емоції водія

Toyota створила автомобіль, що реагує на емоції водія
Автомобіль FV2

Японська автомобільна компанія презентувала концепт автомобіля, здатного аналізувати настрій людини і при цьому змінювати колір кузова.

Концепт автомобіля під назвою FV2 – це ранній прототип нових технологій, які в майбутньому планується використовувати компанією Toyota. Для розпізнання настрою людини в автомобілі встановлено ​​систему аналізу емоцій і голосу водія, а також манери його управління. Крім визначення емоцій, комп’ютер автомобіля зможе розпізнавати голосову мову водія і навіть спілкуватися з ним.

Toyota створила автомобіль, що реагує на емоції водія
Чуттєвий до емоцій FV2

«Такий автомобіль орієнтований на сучасну аудиторію, яка не уявляє собі життя без взаємодії з персональними пристроями. Багато з використаних технологій поки що знаходяться на стадії розвитку», – говорить менеджер компанії Такео Моріа.

Ще однією особливістю автомобіля FV2 є відсутність керма, повідомляє сайт TheVerge – управління здійснюється нахилом тіла водія, а під час маневрування автомобіль може допомагати водієві в управлінні транспортним засобом. Також система додаткової реальності проектує на лобове скло інформацію про дорожню ситуацію і запобіжні заходи. Крім того, концепт-кар працює на паливних елементах на основі водню. Як повідомляють фахівці компанії Toyota, автомобілі на водневому паливі можуть бути запущені у виробництво вже після 2015 року.

Як видно, людина все частіше і тісніше взаємодіє з сучасною електронікою. До смартфонів і планшетів поступово додаються автомобілі, які все більше здобувають інтелектуальних корисних функцій.

Залишити коментар