Категорії

Тюльпан Snow Crystal

Тюльпан «Сніговий кристал» (Snow Crystal) – один з найкращих пізніх сортів класу торочкуваті тюльпани. Це новий сорт, з густими махровими квітками у вигляді півонії, чашолистки білосніжні, блідо-зелені, кремові, з довгою голчастою бахромою.

Цвітіння тривале. Найчастіше тюльпан «Сніговий кристал» вирощують на клумбах або в контейнерах. Ідеально поєднується квітка з іншими торочкуватими тюльпанами темного забарвлення.

Цвіте «Сніговий кристал» в кінці травня. Висота рослини близько 35-40 см, діаметр квітки – до 10 см. Глибина посадки – 5 см, відстань між рослинами – не менше 10 см. Вологість помірна.

Посадка. Для гарного росту тюльпанів необхідно багато сонця. Тому вибирають відкриту ділянку, захищену від вітру. Пізні сорти переносять легке затінення.

Ґрунт суглинистий або піщаний, добре дренований, не кислий. В ґрунт вносять перегній (близько 10 кг на квадратний метр), але не перед самою посадкою, що може призвести до загнивання коренів.

Період посадки тюльпанів «Сніговий кристал» – вересень-початок жовтня (тюльпани гарно вкорінюються при температурі плюс 5 – 7 ° за Цельсієм. Глибина посадки залежить від розміру цибулини (дрібні цибулини висаджують на глибину 7-10 см, великі – 15 см). Відстань між цибулинами, відповідно, – 10 см і 15-20 см.

Тюльпани висаджують групами, грядами. При посадці в групи, викопують лунку з плоским дном, глибиною 12-15 см. Потім на дно насипають рівним шаром дерново-компостну землю, зверху покривають тонким шаром піску (1-2 см). Далі на піску розкладають цибулини гострими кінцями вгору і засипають попередньо знятим ґрунтом.

Тюльпани «Сніговий кристал» придатні для зимової вигонки. Для цих цілей вибирають великі і здорові цибулини. При посадці в контейнери тюльпанам потрібно забезпечити хороший дренаж. Контейнери повинні мати дренажні отвори, на дно викладають шар дренажу. Земле-суміш готують з дернової, компостної землі, піску і торфу.

Догляд. Тюльпани «Сніговий кристал» – морозостійкі рослини, не переносять застою води. При нестачі вологи, рослинки потрібно поливати. Після цвітіння зав’язі видаляють, а стебла і листя залишають до повного висихання. У липні-серпні цибулини «Сніговий кристал» викопують, сортують і сушать в тіні. Далі їх зберігають спочатку при температурі 22 ° С (протягом 2-3 тижнів), потім температуру поступово знижують до 12 ° С – при такій низькій температурі цибулини тюльпанів готові до посадки в ґрунт. На зиму тюльпани мульчують торфом або компостом. На одному місці вони ростуть до 5 років.

Recent Posts

Хто би міг подумати

Конопля - це одна з найдавніших технічних культур людства. З її волокон плетуть мотузки, роблять тканину, з насіння отримують олію.Читати…

5 години ago

Целюлоза технічної коноплі і джут для упаковки

Джут і коноплі - це цінні технічні культури, що обробляються для отримання волокна і насіння. Джутову і конопляну целюлозу з…

6 години ago

Салат туриста

Салат туриста - це рецепт консервації з перловою крупою з овочами. Відмінно зберігається при кімнатній температурі. Можна вживати як доповнення…

10 години ago

Салат «Знахідка» на зиму

Салат «Знахідка» - смачна закуска з кабачків та квасолі на зиму, відмінно підходить до відвареної картоплі або макаронів, вдалий гарнір…

16 години ago

Паста Болоньєзе

Болоньєзе - м'ясний соус зі свіжими тальятелле (різновид локшини), який традиційно готують в Болоньї. Менш традиційним є соус з макаронами…

1 день ago

Мак снодійний

Хімічний склад маку снодійного, Дія маку снодійного, Способи застосування маку снодійного, Протипоказання.Читати далі Мак снодійний

2 дні ago