Категорії
Природа Тварини

Чи винувата кішка?

Кицька зробила збитків на 60 тисяч російських рублів в аеропорту Владивостока (Росія). 11 грудня в аеропорту Владивостока (Росія) стався інцидент з кішкою, яка забралася у вітрину рибного магазину і поласувала викладеними там делікатесами, завдавши шкоди на 60 тисяч рублів.

Подолавши всі перешкоди, руда кішка пробралася в продуктовий магазин і проникла прямо в охолоджуючу вітрину з копченостями і морськими делікатесами, де були нерки, кальмари, палтус та інші види риби. Тварина не стільки з’їла, скільки зіпсувала продукцію. Кішка тупцювала по рибі, пошкодила вакуумні упаковки. Руда хитрунка взялася за кальмарів і камбалу, понадкушувала інші продукти і пройшлася по делікатесам, надірвала пакети з сушеним восьминогом та іншими морськими делікатесами.

Кішка винувата
Кицька зробила збитків на 60 000 російських рублів

Довелося всю продукцію, що була в цій вітрині, вилучити, вона підлягає утилізації. Загалом, кицька зробила збитків на 60 тисяч російських рублів. Відзначимо, що кота у вітрині з рибою помітили співробітники аеропорту. Те, як тварина змогла пролізти всередину, поки залишається загадкою. Судячи з запису з камер відеоспостереження, тварина потрапила в магазин, коли він був відкритий.

За яких обставин кішка проникла всередину вітрини магазину, адже холодильні вітрини повинні закриватися? Згідно з наказом генерального директора аеропорту, у зв’язку з вимогами безпеки польотів та інших заходів безпеки зміст тварин там заборонено. Однак тварин регулярно перевозять пасажири, і не виключають, що кішка могла бути випущена або випадково упущена ким-небудь з пасажирів.

Пожежа на електропідстанції в центрі Сімферополя сталася через кішку. 26,7 тис. жителів міста Сімферополь 24 листопада залишилися без світла. Причиною пожежі на електричній підстанції «Південна», через яку частина Сімферополя залишилася без електрики, стала кішка. Через попадання кішки на відкриту частину розподільчого пристрою трансформаторів утворилася електрична дуга, вогонь перекинувся на дах закритого розподільчого пристрою.

Кішка винувата
Пожежа на електропідстанції в центрі Сімферополя сталася через кішку

Під відключення потрапили частина міськлікарні, насосна станція і котельня. Тривають роботи з відновлення енергопостачання двох шкіл і двох дитячих садків, а також побутових споживачів.

Повідомлення про пожежу на електропідстанції надійшло на пульт чергової пожежної охорони в 7.30. Згоріло майже 20 кв. м покрівлі. Приблизно до 10.00 мск пожежа була ліквідована, в гасінні брали участь 4 пожежні машини та 26 чоловік особового складу МНС.

Залишити відповідь