Категорії
Різне

У робота Boston Dynamics є конкурент

Робот Atlas від Boston Dynamics вже в 2017 році вмів робити сальто і виконувати інші елементи паркуру. Тепер у нього з’явився конкурент, якого в майбутньому планують навчити робити те ж саме.

Це робот Digit. Створено його стартапом Agility Robotics з Орегонського державного університету (Oregon State University, OSU). Він так само має дві ноги і пару рук, які здатні піднімати тяжкості до 18 кг і навіть ловити предмети, що падають згори. Йому вже приписують велике майбутнє в сфері доставки посилок. На відміну від роботів Boston Dynamics, новинка має ще більш футуристичний дизайн.

Судячи з фотографій, Digit побудований на платформі показаного на відеоролику робота Cassie. Але він більш досконалий, завдяки наявності торса, рук і різноманітних датчиків, що дозволяє йому краще орієнтуватися в просторі. Вважають, що вдосконалена система управління дозволить йому без проблем переміщатися по захаращених предметами кімнатах і сходах.

За словами технічного директора Agility Robotics Джонатана Херста, на робота Digit у них є великі плани. У майбутньому, після декількох оновлень, він зможе демонструвати гнучкість рухів на рівні роботів Boston Dynamics. Новий гуманоїд зможе бути корисним в розважальній сфері та в сфері доставки посилок. Наприклад, він зможе доставляти їжу з ресторанів, знизивши потребу в живих кур’єрах і автономних роботах на колесах.

«Робот зможе вплинути на людський спосіб життя так само, як це зробили автомобілі. Може повністю змінитися метод доставки посилок і навіть міське планування», – Джонатан Херст, виконавчий директор Agility Robotics.

Робот Digit розроблений для широкої аудиторії, тому його зможе купити кожен бажаючий. Інформація про ціну буде розкрита в середині 2019 року, а поставки будуть розпочаті в першому кварталі 2020 року.

Як ви думаєте, чи обійде Agility Robotics такого гіганта з виробництва людиноподібних роботів, як Boston Dynamics? Свої припущення ви можете написати в коментарях.

Залишити відповідь