У США відбувся унікальний концерт

В американському штаті Оклахома рок-група «The Flaming Lips» дала унікальний концерт, де учасники групи і їх аудиторія були всередині прозорих повітряних куль. Шоу включало 100 бульбашок, в кожній з яких могли перебувати до трьох осіб.

The Flaming Lips – музичний колектив з Оклахома-Сіті (США), представники неопсиходелічної сцени. Утворена Уейном Койном (Wayne Coyne) в 1983 році, The Flaming Lips незабаром прославилися своїми ефектними концертними шоу і ексцентричним підходом до оформлення альбомів. У 1980-х і на початку 1990-х років музиканти співпрацювали з інді-лейблом Restless Records, але пізніше підписали контракт з Warner Brothers, і в 1993 році вийшов їх перший хіт-сингл «She Do not Use Jelly», що привернув до групи увагу преси.

Альбом 1999 року «The Soft Bulletin» був зустрінутий критиками з величезним схваленням і став «альбомом року» за версією New Musical Express. Теж повторилося і з «Yoshimi Battles The Pink Robots» у 2002 році (обидва альбоми пізніше були включені в «1001 Albums You Must Hear Before You Die» Роберта Дімрі). З тих пір The Flaming Lips отримали кілька «Греммі» і ще ряд нагород.

Всього на 2013 рік у них вийшло п’ятнадцять «оригінальних» студійників і концептуальний альбом-ремейк «Dark Side of the Moon» Pink Floyd, який отримав назву «The Flaming Lips and Stardeath and White Dwarfs with Henry Rollins and Peaches Doing The Dark Side of the Moon».

Джерело