Категорії
Міста, країни, люди

У ставку Кривого Рога масовий мор риби

У водоймищі, що на Терміналі, минулого тижня прогулянки по набережній громадяни помітили величезну кількість мертвої риби.

Люди б’ють на сполох і просять рибінспекцію розібратися. Про ситуацію, що склалася, у соцмережах розповів Олександр Криворучко, показавши шокуючі фото, де вся водна поверхня водойми усіяна мертвою рибою.

7 вересня представники Управління з питань екології виконкому Криворізької міської ради, міського Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, виконкому Металургійної районної у місті ради,
Держспоживслужби, Держекоінспекції, Держрибінспекції провели обстеження території проблемної водойми.

«За результатами обстеження виявлено: загибель риби (карася, судака, щуки) у ставку №2 Металургійного району, а також два несанкціоновані витоки каналізації з боку вулиці Нікопольське шосе», – повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Щоб з’ясувати причину загибелі риби, фахівці взяли проби води зі ставка. Результати проведення лабораторних досліджень будуть відомі за 5 днів. Інспектори Рибохрани проводять підрахунок мертвої риби для складання акта про завдані водному господарству міста збитки.

Джерело

Залишити відповідь