Категорії
Міста, країни, люди

У водія маршрутки під час бійки вкрали касу

Випадок трапився вчора ввечері на Набережному шосе у столиці. Все почалося з того, що у водія маршрутного «Богдану» виник конфлікт із одним із пасажирів щодо оплати проїзду.

Чоловік, що увійшов на одній із попередніх зупинок, не передав гроші за проїзд і відмовлявся покидати салон. Розпалений водій-кавказець вирішив провчити «зайця», зупинив автобус і пішов через весь салон особисто виганяти порушника. Відмовляючись платити пасажир чинив запеклий опір і не захотів виходити, між водієм маршрутки та «зайцем» почалася бійка. Інші пасажири вирішили не втручатися.

Пізніше водій все таки переміг і з боєм виставив «зайця» з салону, але історія на цьому не скінчилася.

Як повідомляє інше джерело з правоохоронних органів, коли водій повернувся на своє місце, побачив, що хтось із пасажирів у запалі бійки викрав у нього всю касу, яку водії маршруток зазвичай возять у картонній коробці біля себе.

Скільки там було грошей, водій не рахував, але звернувся до поліції із заявою, де вказав, що у нього викрали всю виручку за день, це понад 2 тисячі гривень. Заведено кримінальне провадження за ч.1 ст.185 КК України – Крадіжка. Заяви від побитого водієм пасажира до поліції не надходило.

Джерело

Залишити відповідь