Категорії
Міста, країни, люди

У японському готелі за фото

Готель «New Shohеі» дозволяє гостям пожити безкоштовно, якщо вони згадають у своїх посиланнях, що зупинялися саме тут, і запостять фото з готелю на своїх сторінках в соціальних мережах.

Готель розташований в Токіо, в районі Сіндзюку, в декількох кроках від торгової вулиці Шімміші і ряду інших популярних пам’яток міста. До послуг гостей – загальний лаунж, а також номери з кондиціонером, безкоштовним Wi-Fi і власною ванною кімнатою.

«У країні стався різкий спад ділової активності. Бували дні, коли в готелі взагалі не було відвідувачів, тому керівництво вирішило здавати кімнати безкоштовно. Натомість за послугу ми просимо відвідувачів вказати в своїх соціальних мережах, що зупинялися вони саме тут, і запостити фото з готелю», – розповіли журналістам в готелі.

При цьому, уточняють в «New Shohеі», гостям немає необхідності писати захоплені відгуки. До того ж, якщо відвідувачі не захочуть розкривати своє місце розташування в Інтернеті, вони зможуть запостити фото вже після виїзду. Але для цього необхідно буде надіслати електронного листа в готель, вказавши, коли відвідувачі зроблять пост.