В Чилі скаржаться на чупакабру

З листопада 2020 року щонайменше 50 дитинчат лам і альпаків стали жертвами загадкового хижака – з їхніх тіл була повністю висмоктана кров. Напади відбувалися щоразу вночі, але ніяких слідів зловмисника не знайшли.

Фермер Хуан Чоке розповів, що спочатку думали, що худобу вбиває той, хто злобно налаштований проти них. У міру того, як кількість вбивств збільшувалася, громада не могла просто повірити в те, що «таке зло» десь живе серед них.

Тепер фермери вважають, що це якась кровоссальна істота. Хуан каже, що дуже наляканий. Він навіть встановив сонячні панелі біля загонів худоби в надії, що ілюмінація вночі відлякає кровожерного звіра.

Ветеринар Андреа Нієто розказав, що поки що не вдається ідентифікувати хижака – нема ніяких слідів крім тих, що залишаються на худобі всередині загонів. Відмітини, залишені на мертвих тілах, не належать жодному із знайомих йому хижаків, що водяться в цьому регіоні, включаючи лисицю і пуму.

«На рівні грудей видно тільки два отвори і нічого більше. Очевидно, що звідти з тварини смоктали кров, але необхідно провести більш ретельне розслідування», – заявив Нієто.

Легенда про місцеву чупакабру, що одержала широке поширення в 1990-і роки, згадується ще в 1950-х, коли в Пуерто-Ріко виявили кількох мертвих кіз, у яких була висмоктана кров. Потім з’явилися повідомлення про вампіра-чупакабру і в інших країнах Латинської Америки.

Джерело