Категорії
Міста, країни, люди

В горах США знайшли скарб мільйонера

В США знайшли скарб 89-річного ветерана в’єтнамської війни і колекціонера Форреста Фенна, який сховав його 10 років тому в Скелястих горах, а координати зашифрував в своїх віршах. Фенн оголосив про знахідку на своєму сайті, передає CNN.

«Скарб лежав під пологом зірок в пишних лісистих заростях Скелястих гір і був в тому самому місці, де я сховав його більше десяти років тому. Я не знаю людини, який його знайшов, але вірші в моїй книзі вказали йому точне місце», – написав колекціонер-поет.

Мільйонер стверджує, що скарби були знайдені кілька днів тому. За його словами, на доказ шукач скарбів надіслав йому знімок скрині. Фенн пообіцяв, що фотографії і подробиці будуть опубліковані найближчим часом.

У 2010 році Фенн оголосив, що сховав у Скелястих горах скриню зі скарбами. Скарб складався з старовинних монет, золотих самородків, діамантів, сапфірів, рубінів, смарагдів та інших цінностей загальною вартістю від одного до двох мільйонів доларів. Його координати були зашифровані в віршах, які наводяться в книзі Фенна «Пристрасть погоні».

З 2010 року скарб намагалися знайти понад 350 тисяч людей, деякі з них навіть кинули роботу і посвятили весь свій час пошуку. Два шукачі загинули. Тіло останнього загиблого шукача скарбів знайшли в березні 2020 року, його супутника встигли врятувати.