Категорії
Кухня країн світу

В Італії з кранів потекло вино

В Італії з кранів в житлових будинках замість води потекло ламбруско (вино, яке виробляють із спеціального сорту винограду, що росте на півночі Італії. Це не диво. Просто щось зламалося на виноробному заводі, розташованому неподалік.

В соцмережах поширили відео, як у кухонній раковині жителя села неподалік Болоньї піниться вино. Причиною інциденту стала технічна несправність в одній із цистерн в погребі винного заводу, в результаті якої вино потрапило в труби акведука. Чому вино засмоктало у водопровідну мережу, поки що невідомо.

Як пише видання Daily Star, міська влада заспокоїла громадян, заявивши, що рідина в кранах не представляє небезпеки для їхнього здоров’я.

Поки ремонтували несправність, «місцеві встигли набрати вино в пляшки і почастувати ним за вечерею», зазначає Gazzetta di Modena. Натепер проблему вже усунули.

Ламбруско (Lambrusco) – італійське ігристе або напівігристе вино з сорту дикого червоного винограду аналогічної назви. Буває в основному червоним, але є рожеві, білі, сухі, напівсухі і напівсолодкі види.

Ламбруско виготовляють за методом Шарма, тобто вторинного бродіння в великих сталевих ємностях.

Залишити відповідь