Категорії
Міста, країни, люди

В Китаї запустили підвісний поїзд

Це не наукова фантастика, а поїзд, який існує в реальному світі. Минулого тижня перший в Китаї підвісний поїзд власного (китайського) виробництва здійснив пробну безпілотну поїздку. До 10 тисяч пасажирів за годину здатний перевозити такий транспортний засіб. Про це пише ЦТС, з посиланням на інформацію Міжнародного радіо Китаю.

Нагадаємо, раніше ЦТС писав, що в провінції Хубей (Центральний Китай) почалося будівництво залізниці з підвісним монорейковим поїздом, відомим як «небесний потяг». Залізницю із загальним обсягом інвестицій 600 млн юанів планують ввести в тестову експлуатацію орієнтовно в травні 2021 року на території туристичної курортної зони Цін’юнь міста Еньші. Відзначається, що це вдвічі менше потужності метро, ​​проте виробництво цього виду транспорту вимагає лише четвертої частини від фінансування метрополітену. «До того ж під час поїздки на такому потягу пасажири зможуть любуватися навколишніми пейзажами», – йдеться в повідомленні.

В Китаї запустили підвісний поїзд
Безпілотний транспортний засіб

Гілка протяжністю 2,1 км з’єднає основні в’їзди-виїзди і туристичні визначні пам’ятки курортної зони.

Уздовж шляху проходження будуть побудовані три станції, максимальна місткість двовагонного поїзда – 170 пасажирів.

В Китаї запустили підвісний поїзд
Повідомляється, що на випробувальній базі району Цзян міста Ухань провінції Хубей на підвісній монорейці, розробленій китайською компанією CRSIC, успішно пройшов випробування безпілотний поїзд.

Залишити відповідь