В Китаї запустили підвісний поїзд

В Китаї запустили підвісний поїзд
Підвісний потяг Китаю

Це не наукова фантастика, а поїзд, який існує в реальному світі. Минулого тижня перший в Китаї підвісний поїзд власного (китайського) виробництва здійснив пробну безпілотну поїздку. До 10 тисяч пасажирів за годину здатний перевозити такий транспортний засіб. Про це пише ЦТС, з посиланням на інформацію Міжнародного радіо Китаю.

Нагадаємо, раніше ЦТС писав, що в провінції Хубей (Центральний Китай) почалося будівництво залізниці з підвісним монорейковим поїздом, відомим як «небесний потяг». Залізницю із загальним обсягом інвестицій 600 млн юанів планують ввести в тестову експлуатацію орієнтовно в травні 2021 року на території туристичної курортної зони Цін’юнь міста Еньші. Відзначається, що це вдвічі менше потужності метро, ​​проте виробництво цього виду транспорту вимагає лише четвертої частини від фінансування метрополітену. «До того ж під час поїздки на такому потягу пасажири зможуть любуватися навколишніми пейзажами», – йдеться в повідомленні.

Безпілотний транспортний засіб

Гілка протяжністю 2,1 км з’єднає основні в’їзди-виїзди і туристичні визначні пам’ятки курортної зони.

Уздовж шляху проходження будуть побудовані три станції, максимальна місткість двовагонного поїзда – 170 пасажирів.

Повідомляється, що на випробувальній базі району Цзян міста Ухань провінції Хубей на підвісній монорейці, розробленій китайською компанією CRSIC, успішно пройшов випробування безпілотний поїзд.

Залишити коментар Скасувати відповідь

Exit mobile version