В Нігерії впав метеорит

Вранці 28 березня потужний вибух прогримів в передмісті міста Акура, столиці Південного нігерійського штату Ондо. Після вибуху утворилася величезна вирва. Експерти припускають, що потужний вибух в населеному пункті Акура (Нігерія), був викликаний падінням метеорита.

Чомусь влада спочатку заперечувала падіння метеорита. Губернатор штату Ондо Ротімі Акередолу заявив, що в результаті нещасного випадку вибухнула вантажівка з вибухівкою, яку перевозили в сусідній штат. Потім версія змінилася, що нібито був терористичний акт. Але тепер команда експертів і вчених прийшла до висновку, що вибух, який потряс в суботу Акуру (столицю штату Ондо) був викликаний гігантським космічним каменем. Експерти на чолі з Адепелумі Адекунле, професором геофізики і сейсмотехніки в Університеті Обафемі Аволово, розказали, що метеорит увійшов в атмосферу нашої планети під «кутом 43 градуси».

На місці вибуху не має уламків транспортних засобів, залишків тіл або наявності ознак вибухової речовини, але всередині воронки знайшли «незвичайні камені і дивні металеві предмети».

В Нігерії впав метеорит
Після вибуху утворилася величезна воронка

Були проведені попередні натурні дослідження вібрації, шуму, сейсмічності, аналіз води, радіоактивності, гірських порід і ґрунту.

Зі звіту експерта:
– виявлено ударний кратер діаметром 21 м і глибиною 7,8 м, що свідчить про природне явище;
– з країв кратера сочиться вода;
– радіус впливу вибуху – 1 км від околиць кратера;
– ознак пожежі або горіння чого-небудь в околицях не було виявлено».

«Ніяких ознак радіоактивного випромінювання в межах кратера і в безпосередній близькості від нього виявлено не було. Польові дані вказують на висновок, що метеорит з поясу астероїдів, рухався на великій швидкості з космосу, і впав під кутом 43 градуси в південно-західній частині країни».

Місцеве джерело повідомило, що після інциденту нема загиблих і людей, які пропали безвісти. Найцікавіше в звіті це згадка про те, що всередині кратера були виявлені «незвичайні камені і дивні металеві предмети». Але що ж насправді впало в Нігерії – метеорит чи НЛО, поки що невідомо!

Залишити відповідь