В яких рослинах є золото і срібло

В яких рослинах є золото і срібло
Кукурудза цукрова (також маїс) - однорічна трав'яниста культурна рослина, єдиний культурний представник роду Кукурудза родини Злаки.

Виявляється, людині для нормального самопочуття необхідне золото і срібло. Тому, у яких продуктах містяться ці дорогоцінні метали?

Добова норма срібла для дорослої людини – близько 0,09 мг срібла на добу. Потребу в цьому можна вирішити за рахунок звичайних огірків, якщо вживати їх регулярно, свіжі, солоні та консервовані. Багаті на срібло також солодкий перець, диня та кавун.

Золото, але в дуже незначних кількостях, є в кукурудзі, і не тільки в її зернах, а й в стрижнях качанів, тичинкових нитках і навіть пилку цієї рослини. В необхідних кількостях золото лікує ревматоїдний артрит, поліартрит, покращує пам’ять та надає сил і енергії.

У помірних кількостях ці дорогоцінні метали покращують передачу нервових імпульсів, роботу головного мозку. Якщо ці продукти безперебійно надходить до організму, людина стає більш стійкою до різних інфекцій.

Але, звичайно ж, не можна забувати, що переїдання, навіть якщо в цих продуктах багато іонів дорогоцінних металів, шкодить здоров’ю.