Категорії
Міста, країни, люди

Варту в лондонському Тауері звільняють

Вперше за більше ніж 500 років варту в лондонському Тауері звільняють.

Закриття пам’ятки на чотири місяці через коронавірус завдало сильного фінансового удару по керуючій організації Historic Royal Palaces.

Виконавчий директор HRP Джон Барнс зазначив, що через відсутність грошей у них немає іншого виходу, крім як звільнити частину біфітерів – неофіційна назва церемоніальної варти лондонського Тауера.

Штат варти складається з 37 осіб.

Відзначається, що в організації запропонували їм звільнитися за скороченням з одержанням вихідної допомоги.

Залишається додати, що останнє відоме скорочення штату біфітерів в Тауері датоване 1485 роком, і було за правління короля Генріха VII.

Біфітерами традиційно стають відставні службовці збройних сил, які мають не менше 22 років службового стажу, були відзначені медалями та іншими нагородами і не мають нарікань. Біфітери мешкають на території Тауера разом зі своїми сім’ями і є невід’ємною частиною історичної атмосфери фортеці. Безумовно, сьогодні йомени (біфітери) мають житло і за стінами фортеці, де відпочивають від службової метушні.

До основних обов’язків біфітерів належить – супровід екскурсій, фотографування з туристами і проведення щовечірньої Церемонії Ключів. Один з біфітеров – Доглядач воронів – доглядає за воронами, що живуть в Тауері.

Залишити відповідь