Категорії
Міста, країни, люди

Весняні стрижки лондонських дівчат

Для тих, хто шукає свіжу стрижку, яка була б легкою і зручною та готовою до сонячних променів. Наприклад, стрижка-бахрома залишається популярною, але популярним є більш делікатний варіант – з тонким чубчиком.

У виборі дівчат сьогодні можна побачити сміливі рішення для радикальних проявів: Mixie , гібрид кефалі та піксі, що починався як підґрунтовий варіант для дівчат, але знайшов своїх постійних шанувальників і навіть вже підкорив TikTok. За словами Адама Ріда (британський цирульник L’Oreal Professionnel), найбільш популярною весняною стрижкою є боб, який збільшився на один-два дюйма, що ідеально підходить, якщо ви хочете відростити волосся довжиною до боба або трохи підстригтися.

Тенденції весняно-літніх стрижок 2022 року:
1) Чубчик Біркін. Тонкі чубчики будуть повсюди навесні,. «Це може додати дивовижної м’якості та руху всім типам довжини волосся. Я завжди підстригаю тонкі чубчики на висоту брів, а потім дозволяю їм відростати природним чином, щоб виглядати прохолодно», – каже Рід. Ідея полягає в тому, що трохи прозорий чубчик можна відкинути вбік, підняти вгору або залишити розпущеними для більш тонкого виразу.

Весняні стрижки лондонських дівчат
Нарізка мікс

2) Нарізка мікс. Гібридні зачіски є цьогорічним трендом самі по собі. Ось чому біксі (боб зі стрижкою піксі) – ще одна тенденція, яка має бути на вашому радарі. Але більш альтернативною є стрижка мікс – це дійсно весела, різка стрижка, яку ми побачимо навесні. «Це… коротка спереду, довша і порізаніша ззаду, – каже Рід, і цей образ ідеально підходить для тих, хто хоче експериментувати з коротким волоссям. Якщо ви плануєте вибрати цей образ, найважливіша частина — це консультація зі своїм стилістом щодо того, як цей образ підійде саме для вас. Краса мікс – універсальний вигляд для будь-якого типу волосся. Ви можете зробити його гладким або більш стильним, можете заправити його вниз або заправити задні частини».

Весняні стрижки лондонських дівчат
Поривчасті шари

Поривчасті шари. Шари все ще є основним трендом в зачистці, але вони стають більш короткими та поривчастими. Передбачають укладку.

Весняні стрижки лондонських дівчат
Розкішний хол

Розкішний хол. «Довгий боб з шарами, безумовно, є тенденцією, яку ми побачимо цієї весни, — каже Рід. – Шарування локонів створює новий вимір для волосся, який є надзвичайно універсальним, коли доходить до укладання». З обрамленням обличчя з короткими шарами добре підходить жінкам з більшою прямокутною формою обличчя.

Залишити відповідь