Впала частина Великої китайської стіни

Впала частина Великої китайської стіни
Довжина Великої стіни з усіма відгалуженнями становить 21196 км, товщина - переважно близько 5-8 м, висота - найчастіше близько 6-7 м (на деяких ділянках висота досягає 10 м).

Через землетрус у Китаї було зруйновано два метри Великої Китайської стіни. Ця ділянка стіни була побудована ще в часи правління династії Мін (1368 – 1644 роки).

У Китаї стався потужний землетрус магнітудою 6,9 бали. Внаслідок цього частина Великої Китайської стіни була зруйнована, постраждали люди, про що у неділю, 9 січня, повідомило Global times.

Підземні поштовхи відбулися у суботу в провінції Цинхай на північному заході Китаю на глибині 10 кілометрів. Незважаючи на те, що землетрус стався у малонаселеному районі, поштовхи відчули кілька великих міст.

Повідомлень про загиблих не надходило, проте дев’ятеро людей отримали травми. Вісім людей уже виписалися з лікарні, а одна ще й досі перебуває під наглядом лікарів.

У неділю чиновники виявили, що землетрус зруйнував два метри Великої Китайської у повіті Шаньдань провінції Ганьсу на північному заході Китаю.

Наразі фахівці вже проводять ремонтні роботи.

Великий китайський мур – низка кам’яних та земляних укріплень у північній частині Китаю, збудованих з метою захисту північних кордонів Китайської імперії від вторгнень кочових племен. Найстарішу частину було збудовано ще в сьомому столітті до н. е. Уздовж усього Великого муру споруджені каземати для охорони та сторожові вежі, а в головних проходах – фортеці.

Залишити коментар