Категорії
Психологія

Всесвіт виконує бажання

Не існує строгого визначеного поняття Всесвіту, яке в сутності своїй принципово можна розділити на Всесвіт філософський, умоглядний, і Всесвіт матеріальний, доступний для огляду. Уявляючи весь навколишній світ, в якому людина – лише маленька частинка Всесвіту, ми одразу робимося його унікальною складовою. Будь-яка висловлена думка, позитивна чи негативна, не зникає сама і за законами фізики притягує до себе подібне. Кожна наша думка (сильна або слабка) несе відповідну енергію, яка, в свою чергу, перетворюється в події в нашому житті. А Всесвіт лише виконує наші бажання, ти тільки проси правильно.

Ви ніколи не замислювалися над тим, що наші бажання виконуються? Так, бажання збуваються. І проблема лише в тому, що багато хто з нас неправильно транслює свої бажання у Всесвіт або взагалі нічого не бажає.

Звичайно ж, перша ваша реакція на таку заяву одразу буде суперечливою: «Неправда, я не думав про аварію, хвороби і взагалі не припускав, що виникнуть якісь проблеми. Я завжди мріяв про щастя, здоров’я, благополуччя…»

Але у цьому світі, хочемо ми в це вірити або не хочемо, все є живим. Живими є також і наші думки. Всесвіт фіксує наші думки як енергетичні імпульси і строго дотримується їх виконання. Всесвіт виконує наші бажання, а ми «годуємо» його своєю любов’ю. Йде строгий взаємообмін, і, якщо один ланцюжок руйнується, то руйнується і інший. Річ у тім, що Всесвіт не розуміє «шумових слів», слів «так» або «ні». Для нього не існує емоційних понять «позитив» або «негатив», «страх» або «радість», все залежить від того, яку кількість енергії ми вклали в свою думку. Буває, що ми подумали про щось і при цьому злякалися. І цей страх настільки сильний, що породив такий потужний виплеск енергії і, не дивлячись на те, що думка була лише миттєвою, Всесвіт розчув її як наказ, який неможливо не виконати.

Подумайте над тим, як ви думаєте. Наприклад, часто ви думаєте ось так: «Зараз важкий час, важко влаштуватися на хорошу роботу, важко на квартиру накопичити, та й взагалі неможливо її купити». І йдуть у Всесвіт хронічні скарги на своє невдале життя, лаємо своїх чоловіків, дружин, родичів, все навколо погано і не таке, яке ми хочемо.

Всесвіт зробить для вас те, що ви замовили, а саме – «лихоліття», «важко влаштуватися», «важко на квартиру накопичити», «неможливо квартиру купити», ближче посуне до вас «родичів і подружжя, які роблять все неправильно» і піднесе на блюді з блакитною облямівкою «невдале життя».

Тому запам’ятайте, ви самі створюєте собі програму, за якою будете жити.

Що ж робити, щоб змінити своє життя в кращу сторону? Часто змінитися заважає нам слово «якщо», яке живе в нашому минулому, сьогоденні і яке ми тягнемо в своє майбутнє. Зупиніться! Уявіть, що цього «якщо» ніколи в вашому житті не було. Собі на свої питання відповідайте чесно: Чого ви насправді хочете? Що змусить вас жити в гармонії і щасті? Коли б у вас була чарівна паличка, щоб для себе ви зробили? Уявіть своє нове радісне майбутнє. Про що ви мрієте? Що б ви хотіли отримати через рік? І пам’ятайте, Всесвіт виконає бажання в обмін на ту любов, яку ви проявляєте в своїй душі. Неважливо до кого – до природи, живих істот, роботи, механізмів. Чим більше в вас любові, тим швидше виповнюється те, про що думаєте.

А тепер дозвольте собі помріяти. Уявіть, що бажання ваші ВЖЕ збулися. Подякуйте свою долю за те, що зробила вас таким, яким ви зараз є. Дякуйте Всесвіту, який виконує ваші бажання, дякуйте Богові, що створив такий чарівний світ, дякуйте батькам, що дозволили вам народитися в цьому світі і дякуйте собі за те, що ви народилися і є.

Якщо вам нема кого любити і нікому дякувати (буває й таке, коли у людей надто важке життя і не залишилося віри ні в Бога, ні в людей, ні в самого себе) – підберіть тоді для себе камінчик на дорозі і кожен день дякуйте йому. Нехай камінчик отримує подяку і любов від вас. Головне, щоб в ваше серце повернулася здатність любити.

Підійшов вчасно автобус до зупинки – згадайте камінчик, хтось вам посміхнувся – погладьте камінчик.

Навчіться позитивно мислити. Візьміть приклад з маркетологів, які заздалегідь пишуть позитивний сценарій розвитку компанії. І, якщо в цей план вірить вся компанія, то успіх забезпечений. Це працює!

Придумайте собі нове життя, в якому немає місця смутку і печалі. Пам’ятайте ви – чарівник, все залежить від вашого настрою. Ви відповідальні за свою долю і за себе, і у вас достатньо сил, щоб змінити своє життя на краще.