Яблука в косметиці

Яблука в косметиці
Маска з яблучного соку

Яблучно-морквяна маска,
Яблучно-білкова маска,
Маска з білка і яблучного соку,
Маска з яблучного соку,
Яблучно-медова маска.

Яблучно-морквяна маска. Для приготування маски яблуко і моркву очищають, натирають на дрібній тертці і накладають на обличчя і шию на 20 хвилин. Яблучно-морквяна маска добре зволожує шкіру. Застосовується для млявої і в’ялої шкіри.

Яблучно-білкова маска. Печене яблуко і яєчний білок (попередньо збитий) змішують і тримають на обличчі 10-15 хвилин, потім змивають холодною водою, шкіру обличчя змащують жирним кремом. Маска застосовується для жирної шкіри.

Маска з білка і яблучного соку. Один білок змішують з 1 столовою ложкою яблучного соку. На обличчі тримають 10-15 хвилин. Ця маска містить цінні для речовини: лецитин, холестерин, вітаміни. Маска добре діє на жирну шкіру.

Маска з яблучного соку. Яблучним соком намочити марлю, вирізану у формі обличчя, і тримати не менше 15 хвилин. Така маска дуже корисна для сухої шкіри.

Яблучно-медова маска. Очищене яблуко натерти на дрібній тертці і змішати з 1 столовою ложкою меду. Накласти на обличчя і шию на 15-20 хвилин. Ця маска для сухої і нормальної шкіри, омолоджує і відбілює шкіру.

Залишити коментар Скасувати відповідь

Exit mobile version