Як позбутися негативної думки?

З’являється думка в свідомості людини і живиться енергією, щоб матеріалізуватися. І саме від людини залежить чи реалізується вона чи ні. Постійні роздуми про щось змушують енергію мозку взаємодіяти зі згустками енергії, які оточують людину, і ті в свою чергу, можуть впливати на неї.

На життя людини впливає будь-яка думка, яка викликає емоції і не піддається сумніву. Вона володіє достатньою силою, тому що людина вірить їй, інакше вона не була б забарвлена в різні емоційні фарби.

Думки, які людина відкидає, не вірячи їм, не впливають на її життя. Підсилюють дію думки емоції, які є сполучною ланкою між духовним і матеріальним світом.

Негативна думка має владу, коли людина на неї реагує. Як позбутися негативної нав’язливої думки?

Практика «Етикетка»: відстороняємося від негативної думки, як зі зворотної сторони етикетки відокремлено спостерігаємо з боку, не дозволяймо думці опанувати нами.

Практика «Протистояння»: все про що говорить вам негативна думка, перетворіть в повну протилежність. Неможливо думати одночасно про негатив і позитив. Свідомість здатна обирати. Якщо ви поставите позитив, ви позбавите негативну думку влади.

Практика «Відрізання». Якщо негативна думка проникла в свідомість, не сперечайтеся, не захищайтеся, не спілкуйтеся з нею – відріжте її. Ключовий принцип полягає в тому, що негатив потрібно відрізати негайно, в саме в ту мить, коли вона проникла у свідомість.

Практика «Перебільшення»: якщо виникла негативна думка, перебільшіть її до абсурду, ця нісенітниця спровокує сміх. Саме це допоможе позбавити думку негативної сили.

Використовуйте ці практики так само як боксер боксує свого опонента. Якщо раптом в вашу свідомість і проникне негативна думка, вдарте її першою технікою, другою, потім третьою, і добийте четвертою.

Можна атакувати чотирма практиками одночасно, або користуватися якоюсь однією найулюбленішою технікою, яка найближча до душі, але, найважливіше, не дозволяйте негативу володіти собою.

Залишити відповідь