Як правильно продавати будинок

Як правильно продавати будинок
Подібна реклама розрахована на те, щоб привернути увагу покупців, а також сприяти поширенню оголошення в Мережі.

В Америці продають будинок, де живе снігова людина.

За особняк в невеличкому американському містечку Фелтон просять 999 тисяч доларів. Будинок площею 174 квадратних метри, де, за твердженнями продавця, живе снігова людина, обладнаний п’ятьма спальнями і трьома санвузлами.

На фотографіях особняка видно, що в будинку знаходиться снігова людина. Вона займається йогою, читає і готує. Про те, чому продавець вважає, що «сусідом по комуналці» нового власника буде цей персонаж, розповів ріелтор Даніель Остер. За його словами, покупка будинку – це пригода з сюрпризами. І на додаток Остер загадково посміхається і каже: «Все може бути».

До вашого відома, снігова людина, яку ще називають єті, сасквоч, біґфут, реліктовий гоміноїд, чугайстер і т.п., – це легендарна людиноподібна істота, яку нібито мешкає в різних високогірних та лісових регіонах Землі. Чимало ентузіастів засвідчують, що бачили снігову людину, але на сьогодні цей факт остаточно не підтверджено. Припускають, що цей реліктовий гомінід, тобто ссавець, належить до ряду приматів і роду людей, що зберігся до наших днів з часів предків людини.

Людина снігова

За непідтвердженими свідченнями, снігова людина відрізняється щільною статурою, відносно короткими стегнами і довгими руками, низькою шиєю, загостреною формою черепа і масивною нижньою щелепою. По всьому тілу є волосяний покрив чорного, рудого або сивого кольору. Волосся на голові довше, ніж на тілі, рідка борода і вуса. Вміють добре лазити по дерева. Стверджується, що гірські популяції живуть у печерах, лісові снігові люди будують гнізда на гілках дерев.

Залишити коментар Скасувати відповідь

Exit mobile version