Категорії
Різне

Як зберігати ананас

Ананас – примхливий фрукт, а починаються його «капризи» з покупки. Коли обираєте ананас, потрібно його ретельно промацати. Якщо є м’які місця, то ананас довго не пролежить, а ось трохи недозрілий, твердий фрукт можна зберігати до двох тижнів.

Як зберегти ананас довше? Коли ви принесли ананас додому і хочете залишити його на кілька днів, не чистіть його одразу. Очищеним цей фрукт може зберігатися не більше двох діб при кімнатній температурі. Прямого сонячного проміння ананас не потерпить.

Ананас можна покласти в холодильник, у відсік, де зазвичай зберігаєте фрукти: листя зрізати, залишивши лише кілька сантиметрів; покласти ананас в поліетиленову упаковку або, що краще, у паперовий пакет, залишивши отвір для надходження повітря. У холодильнику ананас може зберігатися протягом 10-12 днів.

Фрукт не любить вологості. Якщо в холодильнику збирається багато конденсату, то ананас почне підгнивати. Тому щоразу перевіряйте упаковку, де лежить фрукт. Якщо на ньому утворилася волога або лусочки почали трохи змінюватися в кольорі, потрібно обтерти фрукт насухо. Такі звичайні рекомендації допоможуть не зіпсуватися ананасу, але слід пам’ятати, що свіжим такий фрукт буде недовго.

Залишити відповідь