Яка риба визначить ваш характер (тест)

Яка риба визначить ваш характер (тест)
Ваша риба

Психологи запевняють: перший порив завжди найправильніший. Виберіть, яка саме рибка вам подобається, можливо, вона «розповість» вам про ваш внутрішній світ.

Риба №1. Ви життєрадісна особистість, наділена видатними розумовими здібностями. Мозок моментально прораховує варіанти розвитку подій і пропонує найкращі рішення. Намагаєтеся знаходити гарне навіть в найбільш нестабільних ситуаціях, і вам це вдається. А ще ви відмінний працівник, з швидкою і адекватною реакцією.

Риба №2. Людина-сканер – з перших хвилин спілкування вам зрозуміло, хто перед вами. Красиві обіцянки і витіюваті роздуми не зіб’ють вас з пантелику. Ви знаєте свою мету і прекрасно розумієте, як її досягти. Ще одна відмінна ваша риса – це вміння знаходити з людьми спільну мову.

Риба №3. Душа компанії – ви здатні будь-який день перетворити на свято. До того ж наділені унікальною здатністю бачити в навколишньому оточенні тільки хороше. Ви отримуєте заряд енергії від спілкування і публічних виступів. Як акулі треба плавати, щоб дихати, так і вам потрібно радіти, щоб відчувати себе добре.

Риба №4. Людина-дзен – вашій безодні терпіння можна тільки позаздрити. Ви готові докладно пояснювати і пояснювати – якість, необхідна для педагогів. Але насправді ви бажаний співробітник повсюди, бо під час надзвичайної ситуації можете зберегти холодний розум і прийняти правильне рішення.

Риба №5. Обґрунтованість і працьовитість – головні риси вашого характеру. На вдосконалення справи йде багато часу. Втім, переробляти не доведеться. Ви з тієї категорії людей, що можуть витратити півжиття на головну справу, і в глибині душі твердо знаєте – швидко – це те саме, що й халтурно.

Риба №6. Представник допитливих. З роками бажання вчитися, освоювати нові навички, вміння, а разом з тим підкорювати нові горизонти стрімко збільшується, що завжди обіцяє кар’єрне зростання. З кожної розмови ви намагаєтеся винести користь. Найімовірніше, і зараз у вас є план дій. Що тут сказати? Браво!

Риба №7. Розум, честь і совість нашої епохи. Ви людина слова. Сказав – зробив. І неважливо, чого вам це буде коштувати. Ви не залишите в біді або скрутному становищі тих, хто поруч з вами. Знамениті слова Екзюпері, здається, саме про вас сказав: «Ми відповідаємо за тих, кого приручили». Ідеальний друг!

Риба №8. Жайворонок – на ногах з самого рання. До того ж море планів, і майже завжди вдається втілити їх в реальність, тому і розписана кожна хвилина. Ну а те, що не втілюється, відкидається за непотрібністю. З такими людьми як ви, можна перевернути гори! Головне, не забувайте іноді відпочивати.