Категорії
Різне

Японський бренд випустив «копита» для жінок

Мода – сукупність звичок, смаків, прийнятих в певний час в певному середовищі. Прийнято вважати, що моду підтримують два основних устремління: наслідування з метою перейняти хороший смак і тиск соціальної системи. За іншою класифікацією, наслідування саме по собі є формою біологічного захисту.

Японські «копита» для жінок
Взуття-копита

Жіноча мода на взуття – штука досить дивна. Деякі чоловіки ще й досі не можуть пояснити, як жінки можуть пересуватися на височенних підборах, на яких і стояти-то складно. Але виробники японського взуття, мабуть, вважають, що мало на долю жінок випало страждань, і випустили сандалі у вигляді копит. Як в них ходити, інструкції не видали.

Створені японським брендом Walpurgis дерев’яні сандалі у вигляді копит виглядають як реальна загроза вивиху щиколотки. Але хіба це має значення, коли ви хочете стати граціозною ланню?

Японські «копита» для жінок
Ходити на цирлах по-японськи

Перше, що кидається в очі, – відсутність каблука. Тобто в цих сандалях взагалі не передбачена опора на п’яти. Тому виникає резонне питання: як ходити в цьому взутті? Важко уявити, скільки саден і синців ви наб’єте, перш ніж навчитеся хоча б рівно стояти на цих «копитах». Але ефект того вартий. Навряд чи знайдеться хоча б одна людина, яка не зверне увагу на даму в такому взутті (і, швидше за все, покрутить пальцем біля скроні). Коштує таке сумнівне задоволення 410 доларів. «Копита» були доступні за попереднім замовленням ще у вересні 2017 року, а на початку 2018 го з’явилися в продажу. На даний момент моделі з чорними і білими стрічками вже розкуплені. Судячи з усього, жінкам подобається.

Залишити відповідь