Загальні проблеми зубів

У вас проблеми з зубами? Тому розглянемо метафізичні (тонкі, ментальні, емоційні, психосоматичні, підсвідомі, глибинні) причини проблем із зубами.

Експериментально підмічено, що близько 85% всіх хвороб мають психологічні причини. Тому можна припустити, що і решта (15%) пов’язані з психікою, але встановити цей зв’язок ще належить в майбутньому. Серед основних причин виникнення хвороб почуття і емоції займають одне з найголовніших місць, а фізичні фактори – переохолодження, інфекції – вже діють як пусковий механізм, тобто є другорядним чинником.

Доктор А. Менегетті в своїй книзі «Психосоматика» пише: «Хвороба – це мова суб’єкта… Для зрозуміння хвороби необхідно розкрити проект, який суб’єкт створює в своєму несвідомому… Потім необхідний другий крок, зробити який повинен сам пацієнт: йому слід змінитися. Якщо людина психологічно зміниться, то хвороба, будучи аномальним плином життя, зникне також…»

Що пишуть про це всесвітньо відомі експерти в цій галузі і автори книг з даної тематики? Ліз Бурбо у своїй книзі «Твоє тіло говорить: люби себе» пише про можливі метафізичні причини проблем з зубами:

1) Емоційне блокування. Зуби служать для пережовування їжі, це пов’язано з тим, як людина пережовує нові ідеї або обставини, щоб краще засвоїти їх. Зуби потрібні людині також для кусання, тому проблеми з зубами можуть означати, що людина відчуває себе безпорадною і не здатною в реальному житті вкусити когось, тобто постояти за себе.

З багаторічних досліджень французького хірурга-стоматолога пані Мішель Каф-фен:

– Вісім правих зубів верхньої щелепи пов’язані з бажанням людини проявити себе, висловитися в зовнішньому світі – якщо виникає проблема з одним з цих зубів, це означає, що людині важко знайти своє місце в зовнішньому світі.

– Вісім лівих зубів верхньої щелепи пов’язані з внутрішнім світом людини, з її прагненням проявити свої почуття, емоції і бажання – проблема з одним з цих зубів говорить про те, що цій людині важко розкрити свою особистість, стати самим собою.

– Вісім правих зубів нижньої щелепи пов’язані зі здатністю уточнювати, конкретизувати – проблема з одним з цих зубів говорить про те, що людині важко надати своєму житті певний напрям.

– Вісім лівих зубів нижньої щелепи пов’язані з проявом чутливості – проблема з одним з цих зубів говорить про те, що людина не в ладу зі своєю сім’єю на емоційному рівні.

До згаданих вище ознак слід відносити і нерівне розташування відповідних зубів.

2) Ментальне блокування. Права частина тіла відражає стосунки з батьком, тому проблеми з зубами, розташованими праворуч, вказують на те, що в цих відносинах є якийсь конфлікт. Це означає, що слід змінити своє ставлення до батька, проявити велику терпимість. Якщо болять зуби, розташовані зліва, потрібно налагодити відносини з матір’ю.

До того ж чотири верхні різці (передні зуби) представляють місце, яке ти хочеш зайняти поруч з твоїми батьками, а чотири нижні різці – місце, яке займають твої батьки. Будь-яка проблема з зубами вказує на те, що настав час переходити до дій, конкретизувати свої бажання, навчися об’єктивно сприймати життєві ситуації. Дозвольте іншим людям допомогти собі, якщо є така необхідність. Замість того щоб мати зуб на когось, займіться краще своїми бажаннями, відновіть контакт зі своєю силою і дозвольте собі захистити себе.

Якщо ви страждаєте від зношування зубів – тобто емаль поступово стирається, – це означає, що ви дозволяєте своїм близьким використовувати себе. Найчастіше дозволяє себе використовувати той, хто активно займається внутрішньою критикою, але ніяк не проявляє себе зовні. Така людина завжди хоче, щоб змінилися інші. Якщо ви не хочете, щоб ваші близькі продовжували вас використовувати, постарайтеся відчути до них справжню, безумовну любов.

Доктор Торсунов в своїй книзі «Зв’язок хвороб з характером» пише про можливі метафізичні причини проблем з зубами: кістки і зуби отримують міцність від віри, твердості і порядність з бажань, волі, мови, емоцій, думок і вчинків людини.

– Віра зміцнює імунітет кісткової системи, дає ентузіазм і радість у праці, що призводить до збільшення міцності кісткової системи та зубів.

– Недовіра знижує імунітет, а також міцність кісткової системи та зубів.

– Безвір’я викликає пригнічення імунітету і викликає інфекційні процеси в кістковій системі та зубах.

– Твердість характеру придасть кістковій системі і зубам стійкості та еластичності.

– Слабохарактерність призводить до зниження стійкості і збільшення м’якості кісткової системи та зубів.

– Жорсткість викликає збільшення крихкості кісток і зубів.

– Охайність в характері призводить до зниження запальних процесів в кістковій тканині.

– Неохайність збільшує запальні процеси в кістковій тканині.

– Педантичність викликає підвищену чутливість кісткової тканини і зубів.

Є зовнішня і внутрішня чистота. Зовнішня чистота означає чистоту тіла, внутрішня – це чистота вчинків. І той і інший вид чистоти залежать від чистоти розуму. Чистий розум завжди має чисті високі думки. Але буває брудний і спаплюжений розум. Можна перевірити, чи чистий у вас розум чи ні. Про що ми думаємо, таким і є розум. Якщо розум брудний, то існує висока ймовірність розвитку запальних процесів в кістковій тканині і ротової порожнини.

Якщо думки і воля людини не стійкі, то зуби теж не міцні, вони швидко починають кришитися і випадають. І бувають надмірно жорсткі думки, категоричні, тоді зуби теж будуть страждати зліва. Якісні зуби – це наполегливість, твердість, впевненість. Ненаполегливість, нерішучість, невпевненість, осквернення, неохайність, несправедливість, жорсткість, агресивність в думках стражданням зубів проявляються з цього боку.

Також надмірно жорстока діяльність призводить до того, що людина може позбавитися зуба. Якщо людина втратила зуб – це може означати, що вона діяла не зовсім так як треба було. Отже ви бачите, що все закономірно і випадковостей не буває.