Захисний жилет Ai-1 (Франція)

Захисний жилет Ai-1 (Франція)
Жилет Ai-1

Французька компанія з виробництва мотоциклетного одягу Klim презентувала мотоциклетний захисний жилет з щомісячною передоплатою. Якщо платіж пропустити, жилет перестає діяти, про що пише Vice.
Ai-1 – це мотоциклетний жилет з подушками безпеки. У рекламному відеоролику Джейсон Пламмер (менеджер лінійки) назвав цей виріб «новою ерою платформи,  цифрові технології якої дають чудовий захист».

Щоб жилет працював, потрібно зробити передоплату – без платіжки протягом 30 днів подушки безпеки жилета перестають працювати.

Жилет Ai-1 містить спеціальні датчики й комп’ютерні компоненти, які активізуються в момент аварії і змушують подушки надуватися.

Робота захисного жилету за один місяць користування коштує 12 доларів, за рік – 120 доларів. Власник жилета може одразу заплатити 400 доларів, щоб отримати безкінечну «підписку».

У рекламі Klim переконують, що послуга корисна для мотоциклістів. На запитання Vice, якщо людина не заплатить абонплату вчасно, у компанії відповіли, що «подушки жилету не спрацюють». Те ж станеться, якщо з якихось причин буде відхилена карта клієнта.

Компанія про сплату за безпеку: «…якщо людина перестає платити за послугу, то ця послуга буде відключена, як і ваші комунальні послуги або тарифний план мобільного оператора».

Жилети з подушками безпеки використовують мотоциклісти, щоб знизити рівень тілесних ушкоджень в разі аварії. З 2018-го гоночна траса MotoGP жилети з захисними подушками безпеки зробила обов’язковими.

Джерело