Закохався і схуд на 305 кг

Закохався і схуд на 305 кг
Схуд на 305 кг

54 – річний Пол Мейсон з Великобританії, колишній рекордсмен з набирання ваги, закохався і схуд на 305 кг.

Знайомство Ребеки і Пола відбулося в Інтернеті. В одному телешоу Маунтін побачила Мейсона і захотіла йому допомогти знайти помічника, який доглядав би за ним.

Перша розмова в чаті затягнулася на 4,5 години. Потім їх дружба переросла у щось більше. Саме відносини з Маунтін для колишнього володаря звання найтовстішої людини світу стали стимулом для схуднення.

Мейсон почав стрімко набирати вагу в 20-річному віці, після того як помер його батько, і набрав вагу 445 кг. Щодня споживав по 20 тис. Ккал (норма споживання до 2,5 тис. на добу).

Коли Мейсон важив вже за 400 кг, сума одних лише податків з оплати послуг по догляду за ним приносили в скарбницю Великобританії 100 тис. фунтів стерлінгів на місяць.

За різними оцінками загальна вартість одного місяця життя обходилася Мейсону, більш ніж в 1 млн. фунтів стерлінгів. І тепер закохавшись, він вирішив скинути вагу.

Процес схуднення відбувався п’ять років. Медична асоціація Британії відмовила Мейсону у видаленні шкіри. Операцію Полу зробили в США. Йому видалили 21 кг зайвої шкіри.

Тепер великобританець важить близько 127 кілограмів (41-річна Ребекка Маунтін важить близько 50 кілограмів).

Через кілька днів після перенесеного хірургічного втручання закохані виклали свої фотографії в Facebook. На знімку пара гуляє в нью-йоркському Центральному парку.

Залишити коментар