Закон бумеранга

Закон бумеранга
Закон бумеранга

Сьогодні багато хто не тільки вірить у те, що наші думки матеріалізуються, а й встигли переконатися в цьому на власному досвіді, багато хто знає що таке візуалізація бажань. Якщо сказати просто, то закон бумеранга – це правило, згідно з яким повертається сторицею: і бажання і помисли, і весь негатив, який ви бажаєте оточуючим.

Якщо подивитися на релігії світу, то виявляється, що наші предки знали про ці принципи вже задовго до нас. Біблія вчить нас поступати з людьми так, як ми би хотіли, щоб чинили з нами оточуючі. Вчені, які займаються проблемами людського мозку, можливостями, які дає нам наша свідомість, не прийшли до одноголосного висновку про те, чому так відбувається.

Закон бумеранга
Закон бумеранга від класика карикатури Херлуфа Бідструпа

Розгадати загадку, в чому криється «секрет бумеранга» поки що не вдається. Віруючі ж люди не замислюються над таким питанням. У кожному разі, якщо ми бажаємо комусь зла, зло обов’язково повернеться до нас, так само, як і добро. Згадайте про народне прислів’ї, яке радить не рити іншим ями.

Отже, якщо ви хочете жити щасливо, змініть своє ставлення до навколишнього світу і людей. Навіть якщо вас чимось образили, не держіть злоби на цю людину. Якщо ж вас все-таки гризе сильна злість, то краще спробувати просто забути або спробувати перевести діалог на жарт. Після цього буде набагато легше побажати кривдникові всього доброго, і з легким серцем жити далі.

Зробити це часом не так просто, але існують методи які дозволяють позбутися образи і почуття уразливості. Втім, закон бумеранга в житті поширюється не тільки на думки, а й на вчинки. Згадайте, що відбувалося після того, як ви без дозволу забирали чужу річ або псували її свідомо? Навряд чи щось хороше. Згадайте хоча б кілька подібних випадків зі свого життя, і ви зрозумієте, що це правда. Своїми думками і вчинками дуже легко накликати на себе біду.

Як діяти. Все досить просто. Не потрібно весь час сумувати і шукати в житті тільки погане. Якщо заздалегідь думати, що в житті не буде успіху, бажати всім нещасть, то ніколи не буде ні успіху, ні життєвого благополуччя. Якщо бажати людям добра, причому роблячи це щиро, то воно обов’язково до вас повернеться. Якщо щиро бажати якійсь людині біди, то вона швидше відбудеться з вами!

Потрібно пам’ятати про те, що все наше життя знаходиться в нашій же голові. Всі наші успіхи, всі наші нещастя – все знаходиться саме там. Потрібно примиритися з думкою про те, що життя – це не новорічне кіно, і що воно не може протікати тільки добре або ж тільки погано.

Якщо у вас успішний період в житті, то думайте про успіх. Коли прийде низка невдач, то знову згадуйте про успіх, і він обов’язково повернеться. Якщо ж постійно бачити в навколишньому підступ і чекати біди, то вона обов’язково прийде. Запам’ятайте, що ні в якому разі не можна себе програмувати на нещастя заздалегідь.

Опинившись пізно вночі на вулиці, не думайте про бандитів, які чекають вас неподалік, інакше вони там обов’язково з’являться. Відправляючи дітей до школи, не думайте про ті жахи, які можуть трапитися, інакше вони дійсно трапляться. Але як правило бумеранга проявляється в повсякденному житті? Давайте спробуємо розібратися в цьому на простих прикладах.

Уявіть, що ви з повагою і турботою ставитеся до всіх, хто вас оточує. Якщо ви будете так ставитися до людей, то вам, з великою ймовірністю, всі допомагатимуть, та й ставлення з боку людей буде відповідне. Зрозуміло, що і в протилежну сторону це правило працює безвідмовно.

Якщо ви схильні підозрювати людей у всіх смертних гріхах, і на всіх дивитеся з підозрою, ставиться до оточуючих з зарозумілим презирством, то не дивуйтеся, коли до вас буде рівно таке ж відношення з боку оточуючих. Не думайте, що вам повернеться те, що зробили ви.

Приміром, вкравши у когось річ, ви навряд чи виявите, що щось пропало у вас. Ви цілком можете посковзнутися і отримати травму по дорозі додому. Якщо не брати приватні випадки до уваги, можна впевнено констатувати, що за нечесним і підлим вчинком завжди буде йти і у відповідь відплата.

Багато хто не надто вірить в закон бумеранга, бо перебувають в полоні деяких помилкових оман. Більшість не вірить в закон бумеранга тому, що не хочуть бачити його наслідки в довгостроковій перспективі. Не думайте, що ваші дії повернуться до вас у ту ж мить, в яку ви їх зробите. Між вашими справами і відповіддю на них в більшості випадків пройде час. Якщо ви вважаєте, що живете правильним життям, ні з ким не сваритеся, ні на кого не тримаєте зла, але отримуєте зовсім не те, чого заслуговуєте, не варто нарікати на життя.

Просто вмійте отримувати задоволення від того, що вже є у вашому житті. Багато видатних мислителів як минулих років, так і нашого часу неодноразово говорили про те, що всі ваші благодіяння накопичуються щоб потім принести вам користь у подвоєному розмірі. Саме так в світі знаходять свою нагороду люди, які правильно проживають своє життя, а потім у них починається, як здається з боку, нічим не обґрунтована смуга удач у житті!

Але багато хто не вірить в цей принцип тому, що не чекають повернення своїх благодіянь від тієї людини, якій вони принесли добро. Але при цьому вони благополучно забувають про все хороше, що сталося з ними після того, як вони зробили добру справу.

Ви ніколи не зможете передбачити, в який саме момент життя до вас повернеться все те благе, що ви зробили. Фахівці кажуть, що найкращий спосіб дізнатися, чи працює на вас принцип бумеранга – просто дивіться на світ «від противного». Тобто, потрібно дивитися на все, що з вами відбувається в житті так, як якщо б ви оцінювали: «А за що зі мною це сталося?».

Так швидко зрозумієте, що закон бумеранга дійсно працює. На закінчення можна сказати, що жити щасливо, використовуючи закон бумеранга, дуже просто. Якщо ви хочете, щоб любили вас – любите інших. Якщо вам хочеться, щоб про вас говорили тільки хороше – не пліткуйте і не засуджуйте
людей.

Нарешті, якщо ви хочете, щоб кожен міг допомогти вам у важку хвилину – просто допомагайте іншим! Пам’ятайте, що ви господар не тільки своїх дій, але і своїх думок. Контролюйте їх, творіть добро, і воно обов’язково до вас повернеться сторицею!

Leave a comment