Категорії
Психологія

Закон притягання

Його можна сформулювати приблизно так: «Ви притягуєте у своє життя те, про що найбільше думаєте». І, як наслідок, секрет правильного виконання закону притягання: «думайте про те, що хочете, і ігноруйте, не думайте про те, чого не хочете». Ось на цьому-то, в принципі, можна було б і закінчити, але як показує досвід, доведеться трохи розгорнути тему.

Кожна думка незалежно від того, позитивна вона чи негативна, має енергію. Життя реалізує те, що має більш велику енергію, а не те, що ми хочемо чи не хочемо. Ви не раз помічали, що здійснювалося багато з того, чого ви не хотіли, боялися, не любили.

Чому так відбувається? Відповідь полягає в тому, що ви настільки сильно не хочете, щоб це сталося, що постійно думаєте, як цього уникнути. Через такий підхід ви зосереджує всю свою увагу саме на тому, чого ви не хочете. Ви вкладаєте енергію в те, чого не хочете, і тому воно притягується до вас. Правило використання Закону притягання просте:

  • думайте про те, що ви хочете отримати;
  • ігноруйте те, чого не хочете.

Виходить таке собі замкнене коло: об’єкт викликає відповідну думку, думка активує емоції, емоції створюють реальність, ми спостерігаємо реальність, і не усвідомлено створюємо новий такого ж характеру об’єкт (негативні емоції створюють негативний об’єкт, позитивні – позитивний) або продовжуємо роботу з попереднім об’єктом. Це продовжується до тих пір, поки ви усвідомлено не зміните об’єкт.

Поки ви це не зробите, ви будете рухатися по замкнутому колу. Якщо це коло позитивне, то немає проблем, продовжуйте це робити, все добре. Ви притягуєте до себе позитивні речі, людей, події. Коли ж коло негативне, ви повинні усвідомлено його перервати.

Тоді виникає ще одне питання. Чому з позитивними речами все виходить якось складніше, ніж з негативними процесами?

По-перше, це особливості нашої психофізіології.

По-друге, нас так виховували. Ми звикли вважати і приймати все хороше, як належне, і, як наслідок, не вкладати енергію в хороші події. Ми просто їх приймаємо, радіємо і все. Без енергії закон притягання не працює. А з приводу всього поганого ми дуже часто займаємо активну позицію: обурюємося, думаємо, аналізуємо, одним словом плекаємо і вкладаємо енергію, яка запускає закон тяжіння.

І тому, чим далі, тим стає все гірше. Ми поповнюємо ряди негативно мислячих людей. Ваше оточення, засоби масової інформації часто несуть в собі яскраво виражений негатив і викликають неприємні почуття. Не вірите? А як криза? Ви чули хоча б один вислів, що криза – це добре!? Що це можливість розвиватися, що це ключ до нових вершин? Чули? А кримінал, а валютні стрибки? Звичайній людині дуже важко ігнорувати весь цей потік негативу.

Постарайтеся тримати голову чистою, намагайтеся уникати негативу. Концентруйте свою увагу на бажаних подіях і результатах. Шукайте в кожній важкій ситуації можливість для тренування і зростання. Можливо, ваші колеги перестануть вас розуміти: Як це тобі все одно? Там же війна йде! Як це, ти не дивишся новини? А дуже просто – ви там нічого змінити не можете, навіщо їх дивитися. Ви можете дуже багато змінити у своєму житті, в житті людей які поруч з вами. Ось куди треба спрямовувати свої творчі сили.

У висновку кілька простих правил по цій темі, які дозволять активізувати у вашому житті позитивні грані закону притягання.

  1. Навчіться дякувати за все хороше, що з вами відбувається в житті.

Саме вчіться дякувати. Прямо зараз відверніться від читання і запишіть мінімум 100 пунктів, за що ви вдячні Життю. Не пропускайте цю вправу. Вона має потужний, трансформаційний характер. Хоча по суті своїй вона дуже проста.

Я Вдячний _____________

Я Вдячний _____________

Я Вдячний _____________

Продовжить список самостійно.

  1. Якщо з вами сталося щось погане: проаналізуйте, чому це відбулося, зробіть висновки, запам’ятайте їх і внесіть в свій досвід. Відпустіть ситуацію, перенесіть акценти на позитивні складові.
  2. Ігноруйте негативну інформацію, яка мимоволі надходить до вас, по можливості віддаліться від джерела негативної інформації, переведіть тему розмови, якщо можливо, і свої думки в іншу область.

Прямо сьогодні прийміть рішення не дивитися новини, кримінальну хроніку, «прогноз вбивств на завтра». Прийміть рішення і просто не робіть цього. Ви побачите, як ваше життя почне очищатися.

Запам’ятайте, позитивну інформацію ви повинні навмисно плекати в розумі. Від негативу повністю ви захиститися не зможете, тому навчіться певним способом на нього реагувати і направляти свою увагу на бажане.

Залишити відповідь