Категорії
Міста, країни, люди

Землетрус магнітудою 7,3 бали у Японії

За даними сейсмологів, 16 березня 2022 року в Тихому океані в районі префектури Фукусіма о 23:36 за місцевим часом (17:36 за київським) стався землетрус, осередок якого знаходився на глибині 60 км. Жителів префектур Фукусіма та Міягі (що знаходиться в регіоні Тохоку на о. Хонсю) попередили про загрозу цунамі заввишки до одного метра. Призупинили роботу 11 ТЕЦ.

Біля північно-східного узбережжя о. Хонсю (Японія) стався землетрус магнітудою 7,3 бали, повідомили представники японської влади.

Підземні поштовхи фіксувалися у середу о 23:36 за місцевим часом. Пізніше сейсмологи повідомили про другий поштовх, магнітудою 5,6 бали, а потім відбулося ще чотири менш потужні.

В ЗМІ Японії повідомляється про трьох загиблих та більше 180 постраждалих.

Після землетрусу магнітудою 7,3 бала в Японії було зафіксовано понад два мільйони випадків відключення електрики. За наявними даними, досі спостерігається відключення електроенергії в 135,7 тисяч домоволодінь, що обслуговуються компанією Tohoku Electric Power, і в 24,7 тисяч домоволодінь, що обслуговуються TEPCO.

Землетрус магнітудою 7,3 стався в середу, 16 березня, у Тихому океані на північному сході Японії в районі префектури Фукусіма о 23:36 за місцевим часом. Понад 2 млн будівель та 700 тисяч домогосподарств залишаються без електрики. У регіоні оголошено загрозу цунамі.

Залишити відповідь