Житель Індії стверджує, що йому 179 років

Житель Індії стверджує, що йому 179 років
Жителю Індії 179 років

Житель Індії  Mahashta Murasi стверджує, що він народився в січні 1835 році на півдні Індії в місті Бангалор (штат Карнатака). Сто одинадцять років тому він переїхав жити в Варанс.

Як розповів чоловік на прізвище Мурас, більшу частину життя він відпрацював шевцем, але в 122 роки вирішив вийти на пенсію. Старий говорить, що йому 179 років і його внуки давно померли, а до нього смерть ніяк не може дійти.

Щодо індійських чиновників, чоловік народився в будинку в місті Бангалор 6 січня 1835. Зареєстрований в Варанасі з 1903 року, де в місті працював шевцем до 1957 року, коли потім вийшов на пенсію в уже поважному віці 122 років.

На жаль, немає підтвердження віку Мураса. Документи, які змогли б підтвердити слова чоловіка, поки не вдається знайти. Навіть доктор, якого востаннє старий відвідував у 1971 році, вже помер і ніяких документів про свого пацієнта не залишив.

Якщо вдасться підтвердити слова Мураса справжніми документами, то він потрапить до «Книги рекордів Гіннесса» як найстаріша людина у світі. Зараз офіційно найстарішою людиною в світі є француженка Кальман, яка прожила 122 роки.

Згідно з Книгою рекордів Гіннеса тривалість життя Жанни Луїзи Кальман документально зафіксовано. Вона народилася у Франції 21 лютого 1875 і померла 4 серпня 1997 у віці ста двадцяти двох років.

Див. також: Теломера – показник старіння

Залишити коментар