Зимові бутерброди (рецепти)

Зимові бутерброди (рецепти)
Бутерброд з ростбіфом і хроном

Хліб для бутербродів,
Бутерброд з грудинкою, бринзою і солоним огірком,
Бутерброд з ковбасою або шинкою і майонезом,
Бутерброд з копченою філейною вирізкою і майонезом,
Бутерброд з оселедцем і майонезом,
Бутерброд з ростбіфом і хроном.

Особливо зручно на святковий стіл, коли збирається молодь, поставити бутерброди замість закусок. Батони або хліб не повинні бути занадто свіжими, щоб скибки не кришилися. Бутерброди роблять різними за формою (прямокутними, трикутними и т.п.), їх барвисто прикрашають і кладуть на блюда в один шар.

Батон порізати на 24 скибки, намазати вершковим маслом (батон, вершкового масла 75-100 г) і на кожну зі скибок покласти один з трьох наведених нижче компонентів:

Бутерброд з ростбіфом і хроном. Хрін помити, почистити, настругати з нього тоненьких довгих стружок. Ростбіф (філейну вирізку) порізати на скибочки і покласти на 8 шматочків булки, прикрасивши зверху стружками хрону.

Інгредієнти для бутербродів з ростбіфом і хроном:
– 150 г холодного ростбіфу або смаженої філейної вирізки,
– 50 г хрону.

Бутерброд з ковбасою або шинкою і майонезом. Круто зварене яйце обчистити, посікти. Ковбасу (шинку) посікти і перемішати з яйцем, грибами і половиною майонезу. Цією сумішшю намазати 8 скибок булки. Верх вирівняти ножем і прикрасити рештою майонезу, витискуючи його зі шприца або пергаментного кулька.

Інгредієнти для бутербродів з ковбасою або шинкою і майонезом:
– 100 г ковбаси або шинки,
– 1 яйце,
– 4 столові ложки майонезу,
– столова ложка посічених маринованих грибів.

Бутерброд з оселедцем і майонезом. Оселедець вимочити, обчистити і відокремити філе, поділити на 8 частин і укласти на 8 скибок булки, розплескати, притиснути, розгладити ножем. Бутерброд прикрасити майонезом.

Інгредієнти для бутербродів з оселедцем і майонезом:
– 1 великий або 2 малих оселедці (близько 300 г),
– 2-3 столові ложки майонезу.

Хліб для бутербродів. Половину житньої паляниці (350 г), 2,5 столової ложки вершкового масла, кілька листків салату або зелень петрушки, 4 стручки червоного перцю.

Скоринку зняти ножем, м’якушку порізати на скибки завтовшки близько 0,5 см, поклавши одна на одну по кілька штук, і вирізати з них прямокутники однакових розмірів. Наведеної нижче кількості продуктів вистачить для приготування 30 бутербродів розміром 5×6 см, з яких 20 прямокутних скибок намазати вершковим маслом, а 10 залишити не намазаними і на кожний укласти один з наведених продуктів.

Бутерброд з копченою філейною вирізкою і майонезом. Філейну вирізку порізати на довгі смужки завтовшки близько 0,5 см. Вимиті і висушені листки салату посікти не дуже дрібно і перемішати з майонезом, укласти товстим шаром на 10 скибках хліба, не намазаних маслом. Шар вирівняти ножем і прикрасити бутерброди косою кліткою з смужок філейної вирізки.

Інгредієнти для бутерброду з копченою філейною вирізкою і майонезом:
– 80 г свинячої копченої філейної вирізки,
– 4 ложки густого майонезу,
– 4 ложки салату,
– сіль,
– чорний перець.

Бутерброд з грудинкою, бринзою і солоним огірком. Грудинку порізати на тонкі скибочки, які розплескати ножем, надаючи їм видовженої форми. Огірок обчистити, подрібнити на 10 кусочків, з кожного вирізати трикутник, обрізати, посікти. З краю скибки зробити гірку з бринзи. Кожну скибочку грудинки скрутити спіраллю, укласти на скибці хліба з одного краю, трохи втиснувши бринзу. Решту скибки прикрасити посіченим огірком, трикутник огірка вставити похило в бринзу, яку посипати подрібненою зеленою цибулею, а грудинку – червоним перцем.

Інгредієнти для бутербродів з грудинкою, бринзою і солоним огірком:
– 50 г пісної грудинки,
– 100 г бринзи,
– солоний огірок,
– 2 ложечки посіченої зеленої цибулі,
– червоний перець.

Залишити коментар