Категорії
Різне

Зупинили випробування ліків від Ковіда

Компанія, яку раніше рекламував Трамп, призупинила випробування своїх ліків від COVID-19.

Американська фармацевтична компанія Eli Lilly через можливі проблеми з безпекою зупинила клінічні випробування власного методу лікування COVID-19, про що повідомило CNBC. Президент США Дональд Трамп раніше рекламував лікування Eli Lilly та інших американських компаній.

Після опублікованої звістки акції цієї компанії одразу впали приблизно на 3%. Але «безпека має першочергове значення для Lilly. Через надмірну обережність незалежна комісія з моніторингу безпеки даних (DSMB) рекомендувала призупинити процес», – сказала прес-секретар компанії Моллі Маккаллі.

Препарат компанії Eli Lilly відносять до класу препаратів моноклональних антитіл, що дією своєю нагадують дію імунних клітин, здатних, на думку вчених, боротися з вірусом. Лікування розроблено з використанням зразка крові одного з перших пацієнтів в США, що видужав від COVID-19.

Також виробники AstraZeneca і Regeneron серед інших компаній також працюють над подібним лікуванням антитілами.

Як повідомляє OBOZREVATEL, компанія Johnson & Johnson заявила, що припинила клінічні випробування експериментальної вакцини проти коронавірусу через незрозумілу хворобу одного з добровольців.