Категорії
Природа Тварини

Звідки кіт тягає готівку?

Співробітники фірми, як повідомляє wowow.life, не могли зрозуміти, звідки їхній кіт тягає готівку.

Звідки кіт тягає готівку?
Кіт CASHnip на роботі

Одного разу у Стюарта МакДаніеля – власника маркетингової фірми «GuRuStu» в Талсі (Оклахома, США) – виникла проблема. У приміщенні їхнього офісу, розташованого на першому поверсі, з’явилися миші.

Прийнявши рішення завести кота, Стюарт вирушив до місцевого притулку для тварин, звідки забрав шестимісячне кошеня і поселив його в офісі компанії. Кошеня прекрасно обжилося на новому місці. Цілий день він гуляв по офісу, забирався на комп’ютерні клавіатури і «допомагав» працівникам відправляти ще недописані електронні листи, ловив мишей.

Одного разу співробітники фірми виявили щось дивне. Перед закритими скляними дверима, що ведуть з будівлі, на підлозі лежала купа дрібних банкнот, а поруч сидів їхній кіт. Люди були здивовані. Звідки тварина взяла гроші і в такій кількості?

На наступний день ситуація повторилася.

Звідки кіт тягає готівку?
Котик CASHnip грається доларами

Вирішивши з’ясувати, що ж відбувається, співробітники стали уважно стежити за котом і з’ясували наступне. Вдень тварина багато часу ніжиться на сонечку біля скляних дверей. Повз проходять люди. Бажаючи пограти з незвичайним працівником, просовують в проріз банкноту, а кіт спритно її вихоплює.

Треба сказати, що будівля знаходиться в районі, де багато розважальних центрів і пішохідних доріжок. За день повз офіс проходить маса людей, які нікуди не поспішають. Тому грошей до кінця вечора набирається багато.

Співробітники фірми разом з власником вирішили пустити «зароблені» котом гроші на добру справу – передавали їх до місцевого центру для бездомних, а на двері офісу повісили відповідне оголошення.

Слава про кота-філантропа швидко поширилася за межі міста, і люди почали надсилати гроші на благодійність навіть поштою і через Інтернет.

Звідки кіт тягає готівку?
Листи до кота CASHnip

Після цього випадку через пристрасть кота до готівки, йому дали кличку CASHnip, що з англійської: CASH – готівка і CATNIP – котяча м’ята.

Залишити відповідь